Öz Şafak Makina Dalgıç Pompa Elektirk İnşaat San.veTic.A.Ş.

Adres: 1203/4 Sokak No:5 Ege Ticaret Merkezi(Gıda Çarşısı) Konak,İzmir

Telefon: 02324598000

Web: www.ozsafak.com

Toplam Ziyaret: 3397

BANNER

FİRMANIN SON EKLENEN ÜRÜNLERİ FİRMANIN TÜM ÜRÜNLERİ

FİRMA İLANLARI

FİRMA HAKKINDA

Misyon :
Özşafak dalgıç pompanın varoluş amacı 7/24 hizmet politikası ile insanlara suya ulaşmanın en ekonomik ve çağdaş yolunu sunmaktır.
Vizyon :
Dünya üzerindeki tüm gelişmeleri takip ederek sektörde lider, müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetimizle rakiplerimize örnek olucak bir firma olmak.
Hakkımızda :
Özşafak dalgıç pompanın temelleri 1999 yılında İzmir Gıda Çarşısında 140 metrekare bir mağazada Murat ÖZKAN tarafından atıldı.Günümüzde İzmir Armutlu’da 3000 metrekare kapalı alana sahip olan fabrikamız , son teknoloji makina parkurunda yüzde yüz yerli ham mamül ile tarımsal ve endüstriyel alanlarda su temini için dalgıç pompalar üretmektedir. İzmir merkez, Adana ve Antalya şubelerimiz ile tüm Türkiye’ye ürünlerini ulaştırmaktadır. Sektördeki hizmet açığını onarmayı kendine ilke edinerek yola çıkan firmamız, 24 saat hizmet ve ekonomik alternatifler sunarak uzun yıllar tedarikçi olarak tüm Türkiyede önemli bir müşteri kitlesinin ihtiyaçlarını gidermiştir.Müşterilerin zaman içinde değişen ihtiyaçlarını gidermek amacıyla 2017 senesinde üretime atılan Özşafak dalgıç pompa ilk günki hizmet politikası ile varlığını sürdürmektedir.

YORUMLAR

FİRMA KONUMU