İnoks Metal Paslanmaz Çelik San.Ltd.Şti.

Adres: Mersinli Mahallesi 1201/1 Sokak No : 2A Su Plaza (Gıda Çarşısı) Konak İzmir

Telefon: 02324337089

Web: www.inoksmetal.com

Toplam Ziyaret: 394

BANNER

FİRMANIN SON EKLENEN ÜRÜNLERİ FİRMANIN TÜM ÜRÜNLERİ

FİRMA İLANLARI

FİRMA HAKKINDA

1994 yılında kurulan İNOKS METAL Paslanmaz Çelik San. Tic. Ltd. Şti., teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ülkemiz sanayisine katkıda bulunmaktadır. Firmamız gıda, kimya, ilaç ve tekstil sektörüne yönelik ekipman imalatlarının yanı sıra paslanmaz çelik dekorasyon aksamları, yat, tekne ve havuz aksesuarları üretmektedir. Kurmuş olduğu İNOKS METAL mağaza ile direkt olarak tüketiciye ulaşmayı başaran İnoks Metal, bugün mağazasında paslanmaz çelik sektörüne yönelik 6000 çeşit ürünle müşterilerine hizmet vermektedir.

İNOKS METAL kendisine öncelikli olarak müşteri memnuniyetini, kalite anlayışını ilke edinmiştir. Bugün alanında en geniş ürün yelpazesine sahip olan İNOKS METAL, paslanmaz çelik bağlantı elemanlarından , fittings malzemelerine kadar her türlü paslanmaz çelik ürünü bünyesinde bulundurmaktadır.

Firmamız, sanayimizin ihtiyacı olan malzemeleri standartlara uygun şekilde, ispatlanmış kalitesi ve tecrübeli kadrosuyla üretmekte olup stok çeşitliliği sayesinde her sektöre kısa zamanda cevap vererek, işletmelerde oluşacak zaman kayıplarının önüne geçmektedir.

Bugün üretim teknolojisi ile gıdaya yönelik ekipman imalatında olması gereken hijyen koşullarını imalatına yansıtan İNOKS METAL bu konuda müşterilerine her türlü teknik desteği sağlamaktadır. Ürün yelpazesinde bulunan hijyenik tesisat malzemeleri ve ekipmanlarıyla gıda, kimya ve ilaç sektörlerinin yanındadır.

Günümüzde önemi her alanda artan paslanmaz çelik, dekorasyon alanında da tercih edilmektedir.. İmalatını yapmış olduğumuz paslanmaz çelik küpeşte, merdiven korkulukları ve her tür paslanmaz dekorasyon aksamları için müşterilerimizin bu alanda da hizmetindeyiz. Paslanmaz çelik, gösterişli, şık, dayanıklı yapısıyla özellikle otel, restoran, market ve konutlarda son derece önem kazanmıştır. Firmamız bu alanda yapmış olduğu kaliteli ürünlerle sektörde öncülük etmektedir.

YORUMLAR

FİRMA KONUMU